19 Mayıs Turları

23 Nisan turlarını kaçırdıysanız ya da havaların biraz daha ısınmasını beklediyseniz 19 Mayıs turları tam beklediğiniz fırsat! Baharın son demlerini yaşaması ve yazın hafiften geleceğini haber vermesiyle Mayıs ayı birçok tatil severin gözdesi. Bu dönemde ülkeler hem ılımandır hem de kalabalık değildir. O zaman Tatil.com 19 Mayıs turlarına göz atma zamanı!

İşte o turlar!

Amsterdam turu

Hollanda’nın başkenti ve dünyanın en ünlü şehirlerinden biri olan Amsterdam harika bir tatil seçeneği. Özellikle bahar ayında güzelliğine güzellik katan Amsterdam’da rengarenk laleleri, yel değirmenlerini, kanalları, kanal hizasındaki özenli evleri görebilir ve Hollanda’ya özel peynir çeşitlerini tadabilirsiniz.

Amsterdam Turu

Orta Avrupa turu

Orta Avrupa tatil severlerin ilk tercih ettiği bölgelerden biri. Gerek tarihi binaları, gerek güzel sokakları ve kafeleri gerekse köklü kültürüyle kaçırılmaması gereken bir tatil adresi. Orta Avrupa turunda Macaristan, Çek Cumhuriyeti ve Avusturya’nın en güzel şehirlerini göreceksiniz.

Macaristan’ın başkenti Budapeşte, Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag, Avusturya’nın başkenti Viyana bu turda göreceğiniz şehirler. Ömür boyu unutamayacağınız, hatırlamaya doyamayacağınız bir tur sizi bekliyor.

Prag turu

Balkanlar turu

Balkan ülkeleri hem bize yakın hem de bizden farklı kültürleri, insanları, coğrafyalarıı ve yaşam tarzlarının yanı sıra vizesiz olmalarıyla da ideal bir tatil seçeneği. Sırbistan, Bosna Hersek, Karadağ ve Macaristan ziyaret edeceğiniz ülkeler. Ziyaret edeceğiniz şehirler de şöyle:

Belgrad, Sırbistan’ın başkenti. Saraybosna, Bosna Hersek’in başkenti. Trebinje, Bosna Hersek’in en güneydeki sevimli şehri. Bu üç şehir Orta Avrupa turunun ilk duraklarından. Turda görme fırsatını elde edeceğiniz Kotor, Budva ve Bar, Karadağ’ın kıyısında yer alan çok sevimli şehirler. Tur dahilinde Makedonya’nın ve Avrupa’nın en büyük şehirlerinden olan, Ohri Gölü’nün manzarasına dalabileceğiniz Ohri ve ülkenin başkenti, tarih kokan Üsküp de bulunuyor.

Bosna Hersek Turu

Rusya turu

Rusya denince akla ilk gelen şehirlerden biri elbette St. Petersburg. 19 Mayıs’ta bu güzel şehri görme fırsatı elde edeceksiniz. St. Petersburg, “beyaz geceleri”yle ünlü. St. Petersburg’da güzel manzaraların seyrine dalmanın yanı sıra çok sayıdaki müze ve kiliseyi de gezebilirsiniz. St. Petersburg etkinlikler açısından da zengin olan hareketli bir şehir.

St-Petesburg Turu

Vizesiz Balkanlar turu ve Rusya turu haricindeki turlar için vize almanız gerekiyor. Vize belgelerini önceden ve eksiksiz olarak tamamlayıp iletmeniz rahatınız açısından ve aksilik olursa telafi etmeniz açısından önemli. Gerisi kolay: Valizinizi hazırlayıp tatilinizin gelmesini beklemek. Farklı ülkeler görmek her zaman güzel ama bu sefer daha da güzel olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlgini Çekebilir

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı