19 Mayıs Yurtiçi Turları

Havaların tatlı tatlı ısındığı Mayıs ayında ufak bir tatile çıksanız hoş olmaz mıydı? Tam baharın son günleri, doğa yenilenmiş, her yerde çiçekler var, hiçbir yer kalabalık değil, hiçbir yer çok sıcak ya da çok serin değil…

Tatil.com 19 Mayıs turları size sezon öncesi küçük bir kaçamak için harika seçenekler sunuyor. Neler mi var? Hemen anlatıyoruz.

Fethiye Ölüdeniz

19 Mayıs Kapadokya turu

16 Mayıs akşam hareket, 19 Mayıs akşam dönüş. Otobüsle ulaşım 3 gece 4 gün, 2 gece otel konaklamalı. Doğal süreçlerle yüzyıllarca şekillenen ve şekillenmeye devam eden, farlı halklara ev sahipliği yapmış Kapadokya (Nevşehir, Ürgüp, Göreme) bölgesini eksiksiz bir şekilde gezmek için birebir. Peri bacaları ve tarihi eserlerden başka Avanos çömleklerine göz atmayı ve ödüllü Avanos şaraplarından tatmayı unutmayın. Dilerseniz sıcak hava balonunda unutulmaz bir gezinti de yapabilirsiniz. Ayrıntılar için tıklayın.

19 Mayıs Likya turu

15 Mayıs Çarşamba akşamı hareket, 19 Mayıs akşam dönüş. Otobüsle 4 gece 5 gün, 3 gece otel konaklamalı, 3 farklı tekne turu. Bu turumuz farklı olarak deniz molaları da içerdiğinden ötürü bir taşla iki kuş, hem kültür turu hem de erken tatil. Eski çağlardaki Likya uygarlığının kurulduğu bölge bugün doğal cennetler arasında. Turkuvazın, mavinin ve yeşinin türlü türlü tonu Likya kıyılarında. Likya turu Fethiye’den başlıyor; Dalyan, Göcek, Kalkan, Kaş, Kekova’yla devam edip Ölüdeniz ve Kayaköy’de son buluyor. Bu turda, dünyanın en çekici plajı seçilen Kaputaş Plajı’nın büyüleyiciliğine de şahit olacaksınız. Ayrıntılar için tıklayın.

Likya

19 Mayıs Uçaklı Karadeniz turu

16 Mayıs sabah hareket 19 Mayıs akşam dönüş. Uçakla ulaşım 3 gece 4 gün, 3 gece otel konaklamalı. Bol yağış alan Karadeniz Bölgesi’nin gür ormanlarını ve püfür püfür yayalalarını görmek için muhteşem bir fırsat, tam bir akciğer detoksu. Tur, Trabzon’dan başlıyor; doğa harikası heyelan gölü Uzungöl’den geçiyor; Batum’u ziyaret ediyor; Fırtına Vadisi, Kaçkar Dağları Milli Parkı, Ayder Yaylası ve Sümela Manastırı’nı da gezdiriyor; Giresun’da bitiyor. Bu turda Doğu Karadeniz’den öyle büyüleneceksiniz ki tekrar tekrar görmek isteyeceksiniz. Kendinize ve sevdiklerinize Rize bezinden hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Ayrıntılar için tıklayın.

Ayder Yaylası

Dört veya beş günlük vaktiniz yoksa Tatil.com’un günübirlik turları ve haftasonu turlarına da göz atabilirsiniz. Ama unutmayın, onlar sadece 19 Mayıs’ta değil her haftasonu sizleri bekliyor. Tatil.com’un 19 Mayıs turlarını kaçırmayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir