30 Ağustos Fırsatları

30 Ağustos bu yıl Cuma gününe denk geliyor. Bu, önünüzde üç günlük nefis bir tatil olasılığı olduğu anlamına geliyor. Tatil.com bu tatilde de sizi yalnız bırakmadı. Güzel zaman geçirebileceğiniz 30 Ağustos Fırsatları ile en güzel oteller ve en eğlenceli turlar yine sizlerle…

Üç günde neler yapılmaz ki? Güzel bir otelde muhteşem üç gün geçirilebilir. Kıbrıs’ın güzelliklerinden üç günlük pay kapılabilir. Haftasonuna bir gün daha ekleyip ayrıntılı bir kültür turuna çıkılabilir. Hele de sabahtan akşama kadar çalışan biriyseniz bu üç günlük arada değmeyin keyfinize!

Alanya

30 Ağustos Yurtiçi Otelleri

Malum, Türkiye tatil merkezleri ve buralardaki gelişmiş turistik tesisler yönünden zengin. Tatil.com tercih edebileceğiniz birçok tatil oteli arasından en kalitelilerini seçiyor, hem de özel indirimler ve en iyi fiyat garantisiyle. 5 yıldızlı lüks oteller, sizi ihya edecek herşey dahil oteller… Bütçenize ve zevkinize hitap edecek bir otel elbet bulacaksınız. Kemer’de Zena Resort Hotel, Bodrum’da Vera Club Hotel TMT, Side’de Kamelya World Holiday Village, Marmaris’te Elegance Hotel International ve Alanya’da Akropol Hotel seçeneklerinizden sadece birkaçı.

Kuşadası

30 Ağustos Kıbrıs Turları

Kıbrıs kısa ve sempatik bir tatil yapmak isteyen tatilcilerin ve pek tabii ki casino tutkunlarının adresi. Uçakla kolayca erişebileceğiniz Kıbrıs benzersiz sahilleri ve hareketli gece hayatıyla ilgi çekiyor. Üç günlük bir tatil için oldukça cazip bir alternatif, değil mi? Aralarında Girne’deki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel, Jasmin Court Hotel, Dome Hotel, Cratos Premium Hotel, Kaya Artemis Resort bulunan birçok otel arasından seçim yapabilirsiniz. Tatil.com farkıyla konaklama, uçak ve otele transfer bir arada.

Safranbolu

30 Ağustos Kültür Turları

Kültür turları seçtiğiniz bölgeyi doğal, tarihsel ve kültürel açılardan tanımanıza olanak tanır. Yakın bir bölgeye yapacağınız bir tur için üç gün yeter de artar bile! Tatil.com size birçok kültür turu sunuyor. Örneğin, Eskişehir Odunpazarı kültür turu. Bir gece otel konaklamalı olan bu turda özenle düzenlenmiş Eskişehir’in ilginç yapılarını görebileceksiniz. Bir gün geleneksel Eskişehir evlerini barındıran Odunpazarı’nı gezerken diğer gün müthiş gelişmiş, yapay plajı bile olan Kent Park’ı ve masaldan fırlamış gibi görünen şatolara, korsan gemisine sahip Sazova Bilim ve Kültür Parkı’nı gezebileceksiniz. Başka bir seçeneğiniz de yine bir gece konaklamalı Batı Karadeniz turu. Amasra’ya kadar olan bölgede yeşil Karadeniz’i görebilecek ve Karadeniz kültürü, lezzetleriyle şenlenebileceksiniz. 2 gece konaklamalı Kapadokya turu da tam üç günlük tatilinize layık. Ürgüp Göreme yöresindeki peri bacaları ve eski yerleşimler kaçmaz. Birkaç gün daha izin alma olanağınız varsa 3 gece otel konaklamalı ve uçaklı Karadeniz turu ile 4 gece otel konaklamalı GAP turu da keyifli seçenekler.

Şimdiden güzel bir 30 Ağustos tatili dileriz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı