4 Alternatif Hafta Sonu Kaçamağı

Bugünlerde iş hayatının yoğun stresinden, şehrin kalabalığından ve tekdüzeleşmiş yaşamlarımızdan bir nebze olsun uzaklaşmak birçoğumuzun ortak hayali… Özellikle yıllık izinlerin bittiği veya az kaldığı bu dönemde hafta sonu tatillerinin önemi bir kat daha artıyor. Peki yalnızca iki gün süren hafta sonu tatilini en verimli nasıl geçirebiliriz? Tabii ki hayalini kurduğumuz kaçış fırsatını değerlendirerek…
Hafta Sonu Turları‘ndan birini seçerek en verimli hafta sonu tatilini planlayabilirsiniz.

 

Gökçeada ve Bozcaada Turları ile Ege Havası Alın

Çanakkale’nin doğallığı ile misafirlerini büyüleyen adaları Gökçeada ve Bozcaada’nın tarihi dokusunu keşfetmek, plajlarda Ege Denizi’nin tadını çıkarmak ve el yapımı ürünler almak rahatlamanızı sağlayacak. Cuma akşamı hareketli ve pazar akşamı dönüşlü turu inceleyin!

 

Kapadokya‘nın Kültürel Derinliğine Tanık Olun

Tarih ve doğanın el ele oluşturduğu Kapadokya’da Göreme Açık Hava Müzesi, Uçhisar, Ortahisar, Temenni Tepesi, Derinkuyu Yeraltı Şehri ve Ihlara Vadisi’ni gezerek hem bir kültür gezisi hem de eşsiz bir rahatlama imkanı yakalayacaksınız. Cuma akşamı hareketli ve pazar akşamı dönüşlü turu inceleyin!

 

İç Anadolu’da Bir Avrupa Kenti Olan Eskişehir‘i Keşfedin

Modern yapısıyla bir Avrupa kenti havasındaki Eskişehir’i ve 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinden Odunpazarı’nı keşfedebilirsiniz. Cumartesi sabahı hareketli ve pazar akşamı dönüşlü turu inceleyin!

 

Sapanca‘da Doğayla İç İçe Olun

Doğayla içi içe bir gün geçirmek şüphesiz ki en büyük stres atma yöntemlerinden biridir. Sapanca’nın eşsiz doğası günlük hayatın telaşından uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Günübirlik olarak her pazar günü düzenlenen turlarla Sapanca ile birlikte isterseniz Maşukiye ve Kartepe‘yi, isterseniz de Abant ve Cennetgöl‘ü keşfedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı