5 Yıldızlı Antalya Otelleri

5 yıldızlı Antalya otelleri tatil keyfini doruklarında yaşayabileceğiniz deluxe oteller. Tatil.com Antalya otelleri arasından istediğiniz mevkide, istediğiniz konseptte ve istediğiniz fiyattaki otelleri seçebilirsiniz.

Antalya sınırlarında  yurtiçinde de yurtdışında da başlı başına ünlü ilçeler bulunuyor: Kemer, Belek, Side, Alanya, Lara, Kaş. Uçakla veya otobüsle Antalya’ya gelip sık sık sefer yapan toplu taşıma araçlarıyla gidebileceğiniz gibi bu beldelere doğrudan yapılan otobüs seferlerini de tercih edebilirsiniz.

5 Yıldızlı Kaş Otelleri

Birbirinden güzel bu tatil merkezleri ve otelleri hakkında biraz bilgi verelim.

Kemer otelleri: Kemer, Antalya’nın orta kısmında, antik çağlarda Pamfilya denilen bölgede yer alır. Kemer’in eski adı Phaselis’tir. Zaten, beldede bu ismi taşıyan oteller var. Kemer’in beldeleri de Kemer kadar rağbet görüyor. Tekirova, Beldibi, Çamyuva ve Çıralı tatil için Kemer’i seçenlerin tercih ettiği yerlerden.

Belek otelleri: Belek, okaliptüs ve çam ormanlarıyla çepeçevre Mavi Bayraklı denizi ve nezih plajlarıyla masalsı bir ortam sunuyor. Belek, golf sahalarıyla da dünya çapında üne sahip olduğu için bazı Belek otellerinde golf sahaları da bulunuyor. Belek’te balayı tatili de bir başka…

Sueno Hotels Golf Belek

Side otelleri: Side, kumsalları ve sığ deniziyle çocuklu ailelerin de tercih ettiği tatil merkezlerinin başında gelir. Side, eski adıyla Perge, uygarlık çeşitliliğiyle nam salmış olan antik Pamfilya bölgesine uzun zaman başkentlik etmiştir. Side’de sadece Side otellerinde değil Manavgat otellerinde de kalabilirsiniz. Böylece Manavgat Şelalesi ve Titreyengöl gibi doğal güzelliklerin birçok canlıya ev sahipliği yapan çevresine daha yakın olursunuz.

Alanya otelleri: Merkezdeki Kale’den ve Kervansaray’dan da anlaşıldığı üzere çağlar boyu birçok uygarlığın uğrak yeri olmuş Alanya. Kervansaray’da zamanında yabancı gezginler ağırlanırken şimdi dünyanın her yerinden turistler Alanya otellerinde konaklıyor. İncekum Plajı ve Kleopatra Plajı gibi doğal cennetlere sahip.

Lara otelleri: Türkiye’nin en uzun kumsalına sahiptir ve turizm yönününden her yıl daha da gelişmektedir. Lara’da birçok tematik otel bulunur. Burası da balayı çiftleri için idealdir. Sevdiğinizle Topkapı Sarayı’nda, Kremlin Sarayı’nda, Venedik Meydanı’nda veya Titanic’te kalıp birer kral ve kraliçe gibi hissedebilirsiniz. Royal Wings Hotel ve Royal Holiday Palace Lara bölgesinde değerlendirebileceğiniz otellerden.

Titanic Beach Resort Hotel Lara

Kaş otelleri: Dünyanın en çekici plajlarından seçilen Kaputaj Plajı’nın bulunduğu Kalkan ve depremle yıkılıp kısmen su altına gömülen Kekova Kaş’ta. Antalya’nın en başında ve Ege’den de esintiler taşıyor. Pasifik adalarını aratmayan turkuvaz rengi görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

Bu otellerin birçoğu herşey dahil Antalya otelleri veya ultra herşey dahil Antalya otelleri olarak hizmet verir. (Kaş butik otelleri oda kahvaltı konseptiyle de hizmet verebilir.) Böylece, yiyecek ve içeceklere ekstra masraf yapmadan daha ekonomik bir tatil yapabilirsiniz. Balayı çiftiyseniz Antalya balayı otelleri gerek fiyatları gerek atmosferleriyle size unutulmaz anlar yaşatabilir.

Tatil.com online rezervasyon sistemini kullanarak veya müşteri hizmetlerimizi arayarak istediğiniz otelde yerinizi ayırtabilirsiniz. Antalya otelleri erken rezervasyon döneminde daha uygun. Ama erken rezervasyonu kaçırdım diye üzülmeyin. Tatil.com Antalya otelleri Antalya otelleri veya Antalya erken rezervasyon otelleri arasından size en uygun oteli seçebilirsiniz.

5 yıldızlı Antalya otelleri sizi gerçek tatilin doruklarına ulaştıracak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir