Babayla Gidilecek 4 Tatil Önerisi

İlk kez 19 Haziran 1910’da kutlanan Babalar Günü, tüm dünyada saygı ve sevgiyle her yıl kutlanmaya devam ederken bizler de bu anlamlı günde sizlere babayla gidilebilecek ya da babanıza hediye edilebilecek 4 tatil önerisi hazırladık. Aslında küçük bir hediye ya da onlara sevgimizi göstermek bile yeterince mutluluk verici olabilir fakat bizler için çalışan belki de bir tatile hasret kalan babalarımız, tatilin en iyisini hak ediyorlar. İşte babalarımız için babalar gibi 4 tatil önerisi…

Gezgin Babalar İçin Avrupa Turları

Yaz döneminin gelmesiyle birlikte uygun fiyatlara keyifli bir gezi sunan Avrupa turları da başladı. Paris’ten, klasik İtalya turuna, romantik Avrupa turundan Barselona turuna kadar birçok tur seçeneği ile babalarınıza harika bir tatil sunabilirsiniz. Bunlarla birlikte vizesiz bir yurt dışı turu için Balkan turları da ideal bir seçenek olacaktır.

babalar günü tatil önerisi

Denizi Seven Babalar İçin Gemi Turları

Mavilikleri seven babalarımız için Gemi turları rüya gibi bir tatil olacaktır. Kuzey Avrupa turlarından nehir turlarına, Akdeniz turlarından Yunan adaları turlarına kadar harika bir deniz yolculuğu birçok seçenekle onları bekliyor. Hem tatil, hem gezi, hem eğlence hem de huzuru bulacakları gemi turları, babalar gününün en özel hediyesi olabilir.

Yorgun Babalar İçin Termal ve Spa Tatili

Yılların vermiş olduğu yorgunluğu termal ve spa keyfi ile atarak kendilerini yenilenmiş hissedecekleri termal tatil seçenekleri babalar günün özel hediye seçeneklerinden biri. Çok çalıştılar, yoruldular ve termal tesislerin sunmuş olduğu huzur ile bu tatili fazlasıyla hakkettiler.

babalar günü tatil önerileri

“Biraz Eğlence Ama!” Diyen Babalara Kıbrıs Tatili

Tatilin en eğlenceli hallerinden biri olan Kıbrıs’ta hem dinlenme hem de eğlenme imkanı bulacak olan babalara harika bir babalar günü hediyesi seçeneği daha… Kıbrıs’ın berrak denizi, doğası, konforlu ve eğlenceli otelleri ile babanıza unutulmaz bir tatil yaşatabilirsiniz…

babalar günü önerileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir