Bedava Tatil Kazan!

Yaz geldi, tatile hazır mısın? Henüz bir planın yoksa ve sürprizlere açıksan, seni ve arkadaşını mükemmel bir tatil kazanma şansı bekliyor!
Tatil.com 15 Hazira’da yapacağı çekilişle bir çifte Kemer 5 yıldızlı Palmet Resort Hotel’de tam 4 gün 3 gece, Ekim ayında bedava konaklama kazandırıyor. Çekilişe katılmak için yapman gereken son derece basit!

Çekiliş başvuruları Tatil.com Facebook uygulaması üzerinden yapılıyor. Buradan ulaşabileceğiniz başvuru uygulamasını açabilmek, ve kaçırılmayacak Tatil.com fırsatlarından haberdar olabilmek için sadece Tatil.com Facebook sayfasını Beğen’meniz yeterli.

İndirimli Tatil

Başvuru formunu açmak için, Facebook uygulaması üzerindeki, “Share this Deal” butonuna tıklayayarak çekilişi facebook duvarınızda paylaşın.

bedava tatil

Paylaşmadan önce, mesaj kutucuğuna dilerseniz iletmek istediğiniz bir mesaj yazabilirsiniz. “Share” yazan butona tıklayarak  paylaşımı gerçekleştirin.

Tatil.com tatil çekilişi

Açılan formdaki “Name” etiketli kutucuğa, isim ve soyisiminizi yazın. E-mail yazan kutucuğa da email adresinzi yazın, ve ardından başvuruyu tamamlamak için üzerinde “Enter this deal” yazan butona tıklayın.

tatil çekiliş formu

İşte bukadar, başvurunuz yapıldı!

bedava tatil kazan

Çekiliş tarihinden 3 gün önce Tatil.com Facebook Sayfası üzerinden, çekilişin yapılacağı tarih ve saat duyurulacak, ve çekiliş 15 Haziran Cuma günü  katılımcılar huzurunda canlı olarak http://www.randomized.com/ sitesindeki çekiliş motoru kullanılarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, çekiliş’ten bir gün sonra Tatil.com Facebook sayfasında ilan edilecektir.

İyi Şanslar!

Tatil.com

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlgini Çekebilir

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı