Dubai Turları

Dubai, Ortadoğu’nun yükselen yıldızı. Tatil.com Dubai Turları sayesine Ramazan Bayramı’nda, Kurban Bayramı’nda ve yılın diğer zamanlarında bu muhteşem şehri görmeniz mümkün.

Dubai Tur Fiyatları

Dubai çöl arazisi üstüne inşa edilmiş adeta insan üstü bir şehir. Gökdelenleri, alışveriş merkezleri, plajları ve daha birçok imkanıyla tam bir turist mıknatısı. Her yıl sayısız turist Dubai’ye akın ediyor. Eski Dubai’de El Ahmediye Okulu, Jumeirah Camii, Bastakiya bölgesindeki rüzgar kuleleri ve açık hava müzelerini görebilirsiniz. Modern Dubai’de çok daha fazla görülecek şey var. 7 yıldızlı Burj al-Arab Oteli’nin gündüzleyin görülen muazzam yapısı geceleri ışıklarla süsleniyor. Dubai’nin en etkileyici yerlerinden biri olan Jumeirah’ta dünyanın en büyük yapay adaları olan Palmiye Adaları bulunuyor. Dubai Marinası ve birçok lüks tesis de buraya yakın.

Dubai’de yapabileceklerinizin en başında yüzmek ve güneşlenmek geliyor çünkü bu şehir kışı neredeyse hiç yaşamıyor, yıl boyu ılıman. Dileyenler dünyaca ünlü Sharm el-Sheikh’te derin dalışın keyfine varabilir. Ne de olsa Kızıl Deniz sürprizlerle dolu! Dubai’ye gittiğinizde kapalı alışveriş merkezlerine kapanmayın, çok güzel parklar ve şelaleler, göller gibi doğal güzellikler de var. Çöldeyse safari yapabilir veya deve güreşlerini izleyebilirsiniz. Şaşırabilirsiniz ama kayak bile yapabilirsiniz. Golf, sıcak hava balonu ve hayvanat bahçesi sunulan diğer imkanlardan birkaçı. Dubai’de sıkılmak fiili lugatınızdan çıkacak.

Ucuz Dubai Turları

Dubai Turu

Tatil.com’da üç günden altı güne kadar Dubai turları var. Genel olarak bir Dubai turu şöyle bir programa sahip: Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Dubai’ye uçuş. Dubai şehir turu dahilinde ilk gün yukarıda bahsettiğimiz Emirates Towers, Burj al-Arab Oteli ve Jumeirah Plajı, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları. İkinci gün isterseniz plajda serbest zaman, isterseniz akşam yemekli çöl safari turu ve Fountain Ballet Show. Üçüncü gün dileyenlere Burj el-Arab Oteli’nde öğle yemeği, panoramik Burj el-Arab Oteli ve Palmiye Adaları. Dördüncü gün isterseniz plajda serbest zaman, isterseniz Abu Dhabi ve Ibn Battuta Mall turu. Beşinci gün serbest zaman veya Dubai Mall alışveriş turu. Her anı dolu, her anı keyifli.

Dubai Turu

İstediğiniz Dubai turu dolmadan acele etmenizde fayda var. İşlemlerinizi halletmeniz gayet kolay olacak: Online rezervasyon sistemimizi kullanabilirsiniz veya müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Tatil.com yurtdışı turları yönünden oldukça zengin bir çeşitliliğe sahip. Dubai turları dışında Yunanistan turları, İtalya turları, İspanya turları, Paris turları, Balkanlar turları, Rusya turları ve daha birçok tur sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir