Edremit Otelleri

Balıkesir’in en sevilen ilçelerinden biri olan Edremit, tatil yapmak isteyenler için çok güzel bir alternatif. Hem denizden hem termal kaynaklardan hem de doğadan yararlanmak için Tatil.com Edremit otelleri kaçırılmaz fırsatlarla karşınızda.

Adramis Termal Hotel Edremit

Edremit, Balıkesir’in Ayvalık, Gömeç ve Burhaniye’yle birlikte yakın ve sakin bir tatil arayışındaki tatilcileri ağırlayan bir tatil merkezi. Ege Denizi’ne kıyısı ve muhteşem plajları vardır. Buradaki plajlar Ege Denizi’ne bakan plajların birçoğu gibi serindir, yavaş derinleşir ve berraktır. Edremit’te Akdeniz ikliminin Ege’de görülen biraz daha az sıcak hali hissedilir.  Akçay ve Altınoluk beldeleri birçoğunuzun duyduğu tatil yerleri muhtemelen. Edremit’in cazip olan bir yanı da yakın bir tatil merkezi olması. Böylece sadece yaz tatili için değil bütün yıl için olası bir kaçamak istikameti. Ulaşım da bir o kadar kolay. Edremit’te Balıkesir Koca Seyit Havalimanı bulunuyor. Otobüsle gelmek isterseniz otobüs firmalarının doğrudan seferlerini kullanabilirsiniz. Aracınızla gelirseniz Balıkesir’den Edremit’e giden kara yolunu takip edebilirsiniz.

Edremit Termal Otelleri

Afrodit Termal Hotel Edremit

Edremit termal otelleri hem termal suların şifalı özelliklerinden faydalanmanızı hem de denize girip güneşlenmenizi veya tertemiz doğanın tadını çıkarmanızı sağlayacak. Tatil.com’da hizmet sunan Edremit otelleri arasında Güre Saruhan Thermal Hotel, Adramis Thermal Hotel, Afrodit Thermal Hotel ve Adrina Hotel De Luxe Health Spa bulunuyor. Her bir hotel üstün hizmet kalitesiyle faaliyet gösteriyor olup sizi olabildiğince konforlu ağırlamayı amaçlıyor.

Edremit’te gezilecek yerler de mevcut elbette. Mesela, Kaz Dağı Milli Parkı Edremit sınırlarında. Kaz Dağları muhteşem doğası ve barındırdığı türlü türlü bitki ile hayvanla önemli bir yer. Kaz Dağı, İda Dağı adıyla efsanelere bile konu olmuş. Bölgede, tek köy etnografya müzesini barındıran Tahtakuşlar Köyü’nün yanı sıra Thebe, Astria, Anderia, Antandros, Adremytteion, Killa, Krysa, Lyrnessos gibi antik kentler de yer alıyor.

Edremit Kaz Dağları

Tatil.com Edremit otellerinde yerlerinizi ayırtmak sadece birkaç dakikanızı alacak. Online rezervasyon sistemimizi kullanarak veya Müşteri Hizmetlerimizi arayarak hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. En iyi fiyat garantisi ve size özel ödeme seçenekleriyle güzel bir konaklama yaşama fırsatını kaçırmayın.

Edremit otelleri dışında konaklayabileceğiniz oteller arasında Edremit’e komşu olan Çanakkale otelleri ve İzmir otelleri de var. Yine Tatil.com’un en iyi fiyat garantisiyle. Yaz fırsatlarını kaçırdık diye üzülmeyin. Tatil.com Eylül fırsatları ve indirimli otelleri sonbaharda da tatilcilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Unutmayın, tatil bütün yıl yaşanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı