Gemi Turları Erken Rezervasyon Dönemi Başladı!

Gemi yolculuklarından vazgeçemeyenler ve denizde seyahate bayılanlara müjde! Gemi turları erken rezervasyon dönemi başladı. Hem kabinler dolmadan istediğiniz gemideki yerinizi ayırtın, dünyanın dört bir yanından tatilcilere fark atın hem de çok özel indirimlerden yararlanın. Cruise gemilerinin hayalini kuran tüm tatilcileri Tatil.com Erken Rezervasyon Gemi Turları sayfasına bekliyoruz.

Gemi Turlari Erken Rezervasyon Donemi

Günümüzde ulaşım oldukça gelişti ve eskiden çok uzak gelen mesafeler artık çok daha yakın. Gemi turlarının ilginç bir özelliği var. Bir yandan hızlı bir ulaşım sağlarken bir yandan tur programında yer alan bütün durakları doya doya görmenizi olanak tanır. Gemi yolculuğuna o kadar düşkün olmayan tatilcilerin bile düşünebileceği bir tatil şeklidir gemi turları. Sarsıntıyı azaltan teknoloji ve ultra rahat kabinleri hesaba katarsanız 5 yıldızlı otellerden daha konforlu bir konaklama geçirmeniz mümkün. Daha küçük gemilerle yapılan nehir turları da gemi turları içinde hoş bir alternatif. Gemi turları dört günden bir hafta, iki haftaya kadar olabilir. (Hatta dünya turu yapan neredeyse 3 buçuk ay dünya turu yapan cruise gemileri bile bulunur.)

Erken rezervasyon gemi turları için 31 Ekim’e kadar zamanınız var. 2013-2014 Kış Dönemi Gemi Turlarında erken rezervasyon dönemi fırsatları sadece indirimli fiyatları değil taksit seçeneklerini de kapsıyor. Üstelik belirtilen fiyatlara havaalanı vergileri ve zorunlu seyahat sigortası da dahil.

Tatil.com’daki gemi turlarından ve uğrayacağınız eşsiz duraklardan da biraz bahsetmesek olmaz.

Yunan adaları gemi turu: Kuşadası ve İstanbul çıkışlı bu turlarda Rodos, Girit (Heraklion), Santorini, Atinada’ki Lavrion, Mykonos ve Patmos’ta duracaksınız. Bazı adalara iniş, hava şartlarına göre tekneyle yapılabilir.

İtalya Tunus İspanya gemi turu: Bu tur İtalya Cenova çıkışlı olduğu için öncelikle uçakla başlangıç noktasına gitmeniz gerekiyor. Aynı şekilde, dönüşünüz de Cenova’dan uçakla olacak. İtalya’da Napoli ve Messina, Tunus’ta La Goulette, İspanya’da Barselona ve Fransa’da  Marsilya’da duracaksınız.

gemi turları

Akdeniz gemi turu: İstanbul çıkışlı bu turda duraklarınız İspanya’da Malaga ve Barselona, Portekiz’de Lizbon, Fas’ta Kazablanka’da unutulmaz bir zaman geçireceksiniz.

Kanarya Adaları gemi turu: Cenova çıkışlı ve dönüşlü olan, ayrıca meşhur Cebelitarık Boğazı’ndan geçeceğiniz bu turda duraklarınız İtalya’da Civitavecchia (Roma), Cenova ve Messina, İspanya’da Cadiz, Santa Cruz de Tenerife ve Malagal, Portekiz’de Funchal olacak.

Tatil.com’daki erken rezervasyon gemi turlarından yararlanmak için sitemizden online rezervasyon yaptırabilir ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak istediğiniz kabinde yerinizi ayırtabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir