İdeal Tatil Destinasyonunu Henüz Bulamadın mı?

İdeal tatil destinasyonu

Yaz mevsiminin resmi olarak son ayı olan Ağustos ayının başlarında olduğumuz bu günlerde henüz tatile çıkma fırsatı bulamadıysanız telaşlanmayın. Hala tatilinizi planlamak ve hayalinizdeki tatile çıkmak için yeterli vaktiniz var.
Hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürme aşamasında ufak bir yardıma ihtiyacınız olabileceğini düşünerek hayalleriniz ve gerçekler arasında bir köprü niteliğindeki rehberimizi hazırladık. Gelin bu rehber aracılığı ile hayalinizdeki tatil için en uygun destinasyonu birlikte belirleyelim.

Yakın Destinasyonları Tercih Edenler İçin

Kısa süreli tatilinde yola fazla vakit ayırmak istemeyenlerin kurtarıcısı olan yakın bölge otelleri ile tatiliniz için yoldan kıstığınız kadar ekstra zaman kazanabilirsiniz. Yakın bölge destinasyonları arasından sakinliği ile dikkat çeken Şile, Kumburgaz, İğneada gibi durakları seçebilir ya da nispeten biraz daha uzak destinasyonlardan Assos, Ayvalık yada Bozcaada Otelleri‘ni tercih edebilirsiniz.

Tatilde Huzur Arayanlar İçin

Tatilde günlük hayatın stresinden uzaklaşmak ve dinlenmek isteyenler için huzur dolu önerilerimiz var. Tatilde tabiri caizse kafa dinlemek istiyor ve sakin bir tatil hayal ediyorsanız Datça, Köyceğiz, Kaş, Kalkan, İncekum ve Adrasan gibi birçok alternatiften birini seçebilirsiniz.

Bol Aktiviteli Bir Tatil İçin

“Tatilin tadı spor aktiviteleri ile çıkar” diyorsanız rüzgar sörfü, yamaç paraşütü, dalış, rafting, tekne turu, safari, trekking gibi birçok spor aktivitesini bir arada bulunduran tatil merkezlerinden birini tercih edebilirsiniz. Marmaris’de ATV safari, tekne turu, rüzgar sörfü, jeep safari, dalış ve rafting yapabilir; Fethiye’de ise yamaç paraşütü, trekking, jeep safari, dalış, rafting, bungee jumping gibi sporlarla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Rüzgar sörfü denilince ilk akla gelen yer olan Alaçatı’yı da alternatifleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Tatilde Eğlence Arayanlar İçin

Tatilde eğlencenin sınırlarını zorlamak isteyenler için gündüz aktiviteleri kadar gece etkinlikleri ile de dikkat çeken birbirinden canlı tatil önerilerimiz mevcut. Barlar Sokağı ile eğlencenin merkezleri olan Bodrum ve Marmaris tabii ki ilk önerilerimiz olacak. Yine canlı gece hayatı ile bilinen Çeşme, Lara ve Alanya destinasyonlarından birini tercih ederek hem gece hem de gündüz eğlence aktiviteleriyle dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Önerilerimiz arasından henüz bir tatil destinasyonu seçemediyseniz üzülmeyin! Sizin için her şeyden az da olsa bulabileceğiniz tatil merkezlerini sona sakladık. Tatilinizin hem aktivitesi bol olsun hem de huzurlu bir dinlenme köşesine sahip olsun istiyorsanız Kemer, Side, Belek, Kuşadası gibi tatil merkezlerinden birini tercih edebilir; dilerseniz dinlenip, dilerseniz gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Seçtiğiniz tatil destinasyonunu ya da önerilerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın!

Bunlara da göz atın...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir