Kayak Kış Otelleri

Kış aylarında Türkiye’de kar turizmi her geçen gün yaygınlaşıyor. Doğal güzelliklerle çevrili pek çok tesis verdiği hizmetleri genişletirken, yepyeni tesisler açılarak yerli ve yabancı turistlerimizin seçeneklerini arttırıyorlar.

Kış sporlarıyla ilgilenen sporcular, sömestr tatillerini değerlendirmek isteyen çocuklu aileler, yoğun iş hayatından boğulup bembeyaz karların arasında yorgunluk ve stres atmak isteyen çalışanların faydalandığı kış otelleri Türkiye’de en çok Uludağ, Kartalkaya, Palandöken, Erciyes, Kartepe gibi kayak merkezlerinde bulunmaktadır.

Kış Otelleri

Kış sporlarına gösterilen ilginin artmasıyla spor temalı kış kayak otelleri hizmete girmeye başlamıştır. Soğuk kış günlerinde de tatil yapılabileceğinin kanıtı olan bütün bu kış otelleri, hareketli, renkli olanaklarıyla, leziz sucuk partileri, sıcak şarap eşliğinde yanan şömineleriyle turistlerin ilgisini çekiyor.

Türkiye’de bulunan kayak merkezlerinin en önemlileri arasında  kış turizminin kalbinin attığı en önemli kış sporu merkezlerinden biri olan Uludağ, ülkemizin en yüksek ve soğuk noktası olan Palandöken, toplam uzunluğu on iki kilometreyi  bulan pistleriyle Erciyes, çamlar arasında bulunan pistlerinde kristal kar kalitesiyle dünyanın her yerinden sporcuları kendine çeken Sarıkamış, Bubi Dağı, Kartalkaya, Saklıkent, Elmadağ, Bolkar, Yolaçtı, Bitlis Merkez,  Sivrice Hazarbaba, Zigana, Davraz, Ödemiş Bozdağ, Ilgaz yer alıyor. Kış turizmi açısından çok zengin olan ülkemizde karın keyfini çıkarmak için Tatil.com’un kayak kış otelleri kategorisindeki kış otellerinden kendi bütçenize ve zevkinize uyanı seçebilir, dakikalar içinde kolaylıkla rezerasyon yapabilirsiniz.

Kayak Otelleri hakkında detaylı bilgi almak ve en uygun fiyatlarla rezervasyonunuzu gerçekleştirmek için müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kış sezonu boyunca kayak ekipmanı kiralayabileceğiniz, özel kayak hocalarından ders alabileceğiniz kayak merkezlerinde sağlığınızın ve güvenliğinizin de ön planda olduğunu sakın unutmayın. Gün boyunca kontrolü sağlayan jandarma ve sürekli hizmet veren sağlık ocakları sayesinde kar keyfiniz yarıda kalmayacaktır. Ayrıca kış otellerinin sunduğu Spa, jakuzi, havuz, hamam gibi çok özel hizmetlerle hem evinizde hissedeceksiniz, hem de içinizi ısıtacaksınız.

Türkiye’nin en önemli ve ünlü kayak merkezlerinde bulunan kış kayak otellerinde Tatil.com ayrıcalığıyla konaklayabilir, Aralık ayından Mayıs ayına kadar süren uzun kış sezonunda da kusursuz tatilin ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir