Lara Otelleri

Antalya’nın en güzel plajı Lara’ya davetlisiniz! Lara otelleri ’nin eşsiz hizmeti ve dünyaca ünlü doğal güzellikleri siz Akdeniz aşıklarını bekliyor bu yıl.

Türkiye’nin en uzun plajına sahip olan Lara, ince kumu ve etrafını saran çam ormanları ile dünyaca bilinen en önemli turizm merkezlerinden biri. Lara tatil otelleri de bu eşsiz plajın hemen dibinde konumlanmış bir şekilde sizleri ağırlamayı bekliyor.

Lara Kumsalının adı Hititler çağdaşı halkı olan Luvi’lerin dilinde kum anlamına gelmektedir. Antik Anadolu coğrafyası hakkındaki Geoghraphica’nın yazarı Strabon Larissa isimli kentlerin ortak topoğrafik özelliğiyle ilgili açıklamada diyor ki; Larissa’larla ilgili ortak bir özellik vardır. Toprakları nehirlerin getirdiği alüvyonlarla oluşmuştur. İşte o nedenle kentlerin adı Luvi dilinde Lar(a)ssa öğelerinden türetilmiştir ve Kum Kenti anlamındadır. Lara tatil fırsatınız varsa gitmeden önce Lara otel fiyatları ’nı inceleyin ve en uygun fiyatlarla Lara Tatil’i yapmanın keyfini çıkarın.

 

Lara Otel

Akdeniz’in en güzel nehirlerinden olan Aksu nehri toroslardan gelerek Antalya şehir merkezini geçerek Akdeniz’e boşalır. En önemli antik şehirlerden birisi Perge’nin yanında bulunmaktadır. Aksu nehrinin döküldüğü yerde bulunan kundu sahili çam ormanlarıyla bütünleşmiştir. Kundu ve Lara turizm merkezlerinin avantajı Antalya merkeze ve havaalanına olan yakınlığı ve hızla gelişmesidir.

Lara’nın tüm bu güzelliklerinin bulunduğu yerdeki Lara tatil otelleri, size hem konforlu konaklama hem de sınırsız eğlence imkanı sunuyor. Lara tatil bölgesi dünyaca ünlü bir merkez olduğundan Lara tatil otelleri’nde hem Türk hem yabancı turistleri bir arada göreceksiniz. Lara otel fiyatları’nın uygunluğunu görünce Lara’nın tüm bu güzelliklerini ve tarihi bölgelerini dolaşmak sizin için çok daha eğlenceli ve ucuz olabilir.

Lara Titanic Beach Resort Hotel

Türkiye’deki en önemli turizm merkezlerinden olan Lara, kente gelen turistlerin her tür ihtiyacına cevap verebilecek modern alışveriş merkezlerine sahiptir. Dünya markalarının yer aldığı lüks butiklerin ve yerel ürünlere yer veren mütevazı dükkanları da bulabilirsiniz. Seramik heykellerden, çinilere, ahşap işlerinden, kilim ve heybelere kadar ilginizi çekebilecek çok ürün var burada. Tüm bu ürünleri Lara tatil keyfiniz sırasında inceleyebilir, hem kendinize hem sevdiklerinize hediye olarak alabilirsiniz.

Ayrıca rehber eşliğinde bölgede foto safari de yapabilirsiniz. Birçok otel ve pansiyon bölgedeki rehberler ile anlaşmalı olarak bu turları organize ediyor. Türkiye turizmi deyince ilk akla gelen yerlerden biri olan Lara otel, motel ve pansiyon işletmeciliği açısından da son derece önemli bir bölge. Lara tatil otelleri halka açık veya özel plajların kıyısında konuşlanmış olarak ziyaretinizi bekliyor.

Yarım pansiyondan her şey dahil plus’a kadar pek çok türde ve kalitede hizmet sunan Lara otelleri konaklamaları, Tatil.com’un erken rezervasyon kampanyalarıyla artık çok daha uygun fiyata sizin olabilir. Lara otel fiyatları, kampanya dahilinde %50’ye varan indirimlerle ve taksit imkanlarıyla Tatil.com’da sizleri bekliyor.

Lara’ya gelmişken paraşüt, sörf, yelken yapmadan, jet-ski, kano ve bananaya binmeden tatilinizi sonlandırmayın. Lara tatil otelleri, tarihi ve doğal güzellikleri uygun Lara otel fiyatlarıyla karşınızda.  Tatil.com’un Lara Otelleri sayfasından otel fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir