Sendromsuz Pazartesi'lerin Yılı 2018 ve Resmi Tatilleri

1 Ocak Yılbaşı (Pazartesi)

2018 bu yıl tatille geliyor. Hafta sonundan başlayacağın tatilin Pazartesi akşamına kadar dolu dizgin geçsin istiyorsan tatil.com yanında. Kayak otellerinde eğlencenin, adrenalinin doyasıya yaşanacağı bu günlerde sen neredesin? Uludağ, Palandöken, Kartalkaya, Sarıkamış ve daha birçok seçenek arasında kararsız kalmakta haklısın. Ama hiç merak etme 2018 kayak tatili rotaları yazımızla hangisi senin rotan gel birlikte belirleyelim.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı (Pazartesi)

Bu 2018 Pazartesi sendromsuz geçecek anlaşılan 🙂 Yılın ikinci tatili de Pazartesi’den gelince insanın keyfi bir başka yerine geliyor sanki canım 🙂 Nisan’ın o güzel havasında çocuklar gibi şen olmak için kültür turlarımızla dilediğin şehri keşfet! Dilersen masalsı şehir Kapadokya’da, dilersen Ege mutfağına yolculuk yaparak bu özel günde sevdiklerinle ve ailenle keyifli zaman geçirebilirsin.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı (Cumartesi)

Güneş’in en güzel zamanı, bahar mevsiminin en şahane çiçeklerini açtığı Mayıs ayında hem de spor bayramında evde oturmak olmaz. Harekete geçmek gerek. Batı Karadeniz turuyla doğayla mı kucaklaşmalı, yoksa Bozcaada’da yılın en güzel günbatımını mı seyretmeli karar senin! Sevdiklerinle enerjik ve sporla iç içe bir hafta sonunu takvimine almalısın.

14-17 Haziran Ramazan Bayramı (Perşembe – Pazar)

Arefe gününden uçağa atladığın gibi Akdeniz’in en güzel adası Kıbrıs seni bekliyor. Bayram tatilinde yılın yorgunluğunu atacağın, iş stresinden uzaklaşacağın, yenilenmiş olarak döneceğin en cazip adres tabi ki Kıbrıs. O halde bu bayram deniz, kum, güneş sezonu açılsın, keyifler yerine gelsin.

20 – 24 Ağustos Kurban Bayramı ( Pazartesi – Cuma)

Tatile çıkmayan kalmasın! Bu yıl Kurban Bayramı sanki bu mottoyla geliyor. Pazartesi arefe gününden başlayan tatil hafta sonuna kadar devam ediyor. Bu fırsatı tatile dönüştür ve hep hayalini kurduğun yurt dışı turuna sende katıl. Orta Avrupa, Balkanlar, Uzak Doğu ve çok daha fazla alternatif seni bekliyor. Ege’den, Akdeniz’den vazgeçemem diyenlerdensen de hiç merak etme. Bu yaz lüks, ihtişam, eğlence neredeyse sen de orada olacaksın.

30 Ağustos Zafer Bayramı (Perşembe)

Bulunduğun şehri keşfetmek, sokaklarını adımlamak, hoşuna giden bir mekanda kahve içip, kendine zaman ayırmak için oldukça güzel bir gün. Her şehirde yapılan fener alayına katılarak gününe ve Zafer Bayramı’na renk katabilirsin.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ( Pazartesi)

Yılın ilk tatilini Pazartesi’yle açmıştık o zaman son tatili de Pazartesi’den gelsin. Sonbahar renklerinin binbir tonunu yaşayacağın Abant, 3 günlük bu tatil için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. Abant Gölü etrafında yürüyüş, bisiklet turu, Bolu mutfağına özgü yemekler ve tertemiz havasıyla bu sonhabar tatilin adresi Abant olacak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir