Bavul Hazırlatan Kurban Bayramı Turları

Bildiğiniz gibi bu yıl Kurban Bayramı sonbaharın en çok yakıştığı Eylül ayına denk geliyor… Yani önümüzde dört günlük güzel bir tatil fırsatı var! Bu tatil için henüz bir plan yapmadıysanız sizlere yurt içinde ve yurt dışında birbirinden güzel destinasyonlara uzanan Kurban Bayramı turlarından bahsetmek isteriz…

Pabuç Aşındıran Yurt Dışı Turları

Yeni yerler keşfetmekten mutlu olan, gün boyu oradan oraya gezerek dinlenen tatil severlerdenseniz sizleri Kurban Bayramı yurt dışı turlarına davet ediyoruz… Bizim ilk önerimiz; Amsterdam’da başlayıp Avrupa’nın küçük ama gösterişli ülkesi Lüksemburg’a uzanan, oradan Fransa’nın ve romantizmin başkenti Paris ile devam eden ve Brüksel ile son bulan Benelux Paris turu… Bir diğer önerimiz ise Kurban Bayramı tatilini biraz daha uzatıp yıllık izinle birleştirme niyetinde olanlar için dopdolu geçecek bir Klasik İtalya turu. İtalya’nın gözdesi Roma, Floransa ve Venedik’i kapsayan bu tur ile İtalyan büyüsünü doya doya yaşayabilirsiniz.

Kurban Bayramı Turları

Kurban Bayramı Tatili

Eylül Ayında Yazı Yaşatan Kıbrıs Turları

Yaza doymayanlar, denizden kopamayanlar! Sizleri güneyin uzayan yaz sezonunu değerlendirmek üzere Yavru Vatan Kıbrıs’a bekleriz… Tatil.com’un Kıbrıs uçaklı paketleri kapsamında yer alan otellerden birini seçip Akdeniz’de keyifli ve eğlenceli bir Kurban Bayramı yaşamanız mümkün. Bunun için tercihinizi, Girne’de denize sıfır konuma sahip olan Acapulco Resort & Convention & Spa’dan yana yahut Nuh’un Gemisi Delüxe Hotel & Spa’dan yana kullanabilirsiniz. Tam pansiyon plus olarak hizmet veren bu iki güzel otelin casino’sunda şansınızı sınayabilir, spa alanlarında ruhunuzu ve bedeninizi tazeleyebilirsiniz.

Kurban Bayramı Kıbrıs Turları

Kıbrıs Turları

İlle de Vatanım Diyenlere Kültür Turları

Tatilinizi büyük şehirlerin hayattan soğutan trafiğinden, gürültüsünden, kalabalığından uzakta yapmak için dünyanın diğer ucuna gitmeniz gerek yok, zira cennet ülkemiz doğa harikası yerler barındırmak konusunda bir harika! Tabiat ana mucizelerinin en güzel örneği için Doğu Karadeniz Batum turuna katılarak doğal yiyecekler, bol oksijen ve göz kamaştıran yeşillikler ile bayram edebilirsiniz! Ya da Assos – Bozcaada – Ayvalık – Cunda turu ile Ege’nin naif güzelliğine doğru yelken açarak yeni yerler keşfeder, aynı zamanda eğlenir ve dinlenirsiniz.

Doğu Karadeniz Kültür Turu

Assos, Ayvalık, Cunda, Bozcaada, Kurban Bayramı Kültür turları

Biliyoruz, seçenekler birbirinden cazip ve akıl çeldirici ama seçim yapmak için zaman git gide azalıyor… Tercihinizi yapın ve Kurban Bayramı turları ile unutulmaz dört gün yaşayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı