Tatil Hazırlıkları

Zevkler muhakkak tartışılmaz ancak hepimizin en büyük ortak noktası tatil. Çoğu zaman ne kadar  uzağa gittiğimiz ya da ne kadar kaldığımız bile farketmiyor, bir hafta sonu olsun rutinden uzaklaşmak hepimizin hayali.  Tatil anlayışı ise insandan insana değişiyor. Gündüz deniz, kum, güneş üçlüsünden gece bar gezmelerine koşanlara inat “sükunet arıyorum ben!” diyenleri duyar gibiyim.

“Tatile nereye gitsem?” diyorsan doğru adrestesin. Ancak şunu bilmelisin ki tatil zincirinin ilk halkası neye ihtiyacın olduğuna karar vermek. Eminim kafası karışık olanlar var aramızda.   Nereye gideceğin  aslında tamamen ne aradığına bağlı. Bütün gün sessiz sakin bir yerde dinlenip kitap mı okuyacaksın? Fırsat bu fırsat diyerek kendini kalabalık meydanlara, tarihi binalara mı atacaksın? Yoksa bronzlaşıp parmaklarının arasında perde çıkana kadar yüzecek misin? Seni bu soru havuzundan kurtarmayı kendime görev  bilirim.  Alalım seni tatil şemasına:

Bundan sonrası sana kalmış. Blogun ilgili başlıklarını kurcalayarak çeşitli destinasyonlar hakkında bilgi edinebilir, harika tüyolar alabilir, ‘yemin ederim aklıma gelmişti!’ diyeceğin şeyler bulabilirsin. Tekrar hoşgeldin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı