Tatil’i Seven Kazansın Diye!

Bir düşün, Belek’te  3 gece keyifli keyifli konaklasan, gönlüne göre eğlensen ve herşeyi Tatil.com karşılasa nasıl olur? Tatil hayalleri gerçek olsun dedik. Belconti Resort Hotel’de 3 gece bedava konaklama kazanmak için çekiliş başvuruları yine Tatil.com Facebook uygulaması üzerinden yapılıyor. Buradan ulaşabileceğin başvuru uygulamasını açabilmek için aşağıdaki ekrana tıklaman ve kaçırılmayacak Tatil.com fırsatlarından haberdar olabilmek için sadece Tatil.com Facebook sayfasını Beğen’men yeterli.

Bedava Tatil

Sonraki sayfada istersen bu kampanyadan arkadaşlarını da haberdar edebilmek için sayfanda post edebilirsin. Sonradan açılan formdaki “Name” etiketli kutucuğa, isim ve soyisiminizi; E-mail yazan kutucuğa da email adresinizi yazın, ve ardından başvuruyu tamamlamak için üzerinde “Enter this deal” yazan butona tıklayın. Hepsi bu kadar!

Tatil.com

Aşağıdaki ekranı görebiliyorsan bil ki çoktaan çekilişe katılmışsın, sadece heyecanla beklemesi ve 16 Temmuz’da Facebook sayfamızı kontrol etmesi kalmış.

İndirimli Tatil

Belconti Resort Hotel nasıl bir yer diye merak ediyorsan Tatil.com’da buradan inceleyebilirsin. Bir kaç fotoğraf da biz ekledik. Tatili seven kazansın! Bol şans herkese!

belconti otel

Tatil Kampanyaları

Tatil

1 Yorum

  1. geçen yıllarda bir çekilişe katılmıştım ve kazanmıştım ama hamileliğim de problemler yaşadığım için gidememiştim çok üzülmüştüm.:(((

  2. arkadaşlar son gün hatta son saatler herkeze bol sans
    inş.çıkar bu sene tatil yapamadık tatil com sayesinde yapmak ümidiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı