Termal Sular ile Yenilenin!

Her sabah yataktan kalkarken kendinizi sanki hiç uyumamış gibi yorgun ve halsiz hissediyor musunuz? Peki kemiklerinizin ağrıdığından, duruşunuzun git gide bozulduğundan şikayet ettiğiniz oluyor mu? Ya da süregelen bir rahatsızlığınız var mı? Bunların en az birine evet cevabını veriyorsanız sizin artık termal sular ile tanışma zamanınız gelmiş demektir…

Neden mi? Yerin kilometrelerce altından yeryüzüne çıkan ve ısıyla birlikte kat ettiği yol boyunca tüm yararlı maddeleri özümseyen termal sular cilt hastalıklarından kadın hastalıklarına kadar pek çok hastalığa şifa olduğu kanıtlanmış durumda… Bunun yanı sıra hem bedenen hem de zihnen rahatlama sağladığı da bir gerçek.

Bu kış siz de kendinize bir iyilik yapmak ve yenilenmek isterseniz termal tatil için harekete geçmenizi tavsiye ederiz. “Peki hangi termal otele gidilir ki?” diye düşünmeye başladığınız aşamada, ülkemizin en seçkin termal otellerinden olan Çam Thermal Resort & SPA‘yı sizlere gönül rahatlığıyla önerebilir. Ankara Kızılcahamam’da çam ağaçlarının arasında yer alan otel Kızılcahamam kaplıcalarının yanı sıra oksijeni bol bir hava ile sakinlik ve huzur da sunuyor. Bayanlar ve bayların ayrı ayrı kullanabilmeleri için tasarlanmış termal havuzları ve yine bayanlar ve baylar için ayrı yapılan Türk hamamı, sauna, buhar odası gibi pek çok birime sahip olan SPA merkezi ile en rahat termal tatilin adresi diyebiliriz.

İş stresinden uzaklaşmak, ev işlerinin yorgunluğunu atmak ve kendinize bir iyilik yapıp bedenen ve zihnen dinlenmek isterseniz şehir gürültüsünden yalıtılmış olan Çam Thermal Resort & SPA sizler için biçilmiş kaftan olacaktır.

Bunlara da göz atın...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir