Yılbaşı Otelleri

Koskoca bir yılı daha devirmemize birkaç ay kaldı. Her yeni yıl kendine göre yeni güzelliklerle geliyor. Peki bu güzellikleri bizzat bir tatil havasında karşılamaya ne dersiniz? Tatil.com yılbaşı otelleri size kendinizi yenilenmiş hissedeceğiniz bir konaklama yaşatmaya kararlı.

Yılbaşı deyince akla yepyeni bir yıl, yeni planlar, yeni umutlar gelir. 31 Aralığın bir Ocağa bağlandığı bu geceyi herkes tatlı anılarla geçirmek ve yılın ilk gününe keyifle girmek ister. Yılbaşı, Kuzey Yarımküre’de kış aylarına denk geldiği için birçok kişinin yılbaşından umudu lapa lapa kar yağması ve etrafın bembeyaz olmasıdır. İster karlarda yuvarlanın, ister sıcacık bir otelde sımsıcak içeceklerinizi yudumlayın, yılbaşı eğlencenizin tadına doyulmayacak.

Yılbaşı Kayak Otelleri

Tatil.com Yılbaşı Otelleri Türkiye’nin dört bir yanından ekonomik yılbaşı otelleri sunuyor. İşte size fikir verebilecek birkaç öneri:

Afyon otelleri: Termal kaynaklarıyla dikkat çeken Afyon, doğal atmosferi ve tarihi kalıntılarıyla da cazip bir şehir. Afyon otellerinde kalmaktan çok memnun olacaksınız.

Yalova otelleri: Yalova da termal kaynaklara sahip, bunun yanı sıra da oldukça yakın ve ulaşımı kolay bir şehir. Mütevazı bir tatil ve üstün kalite için Yalova otellerini tercih edebilirsiniz.

Bursa otelleri: Bursa’nın tatil için cazip özellikleri saymakla bitmez. Bursa’da gezilip görülebilecek birçok doğal ve tarihi yer var. Bursa da Afyon ve Yalova gibi termal kaynaklara sahip. Ayrıca yakın bölgede yer alan bir şehir. Bursa’nın birçok yerinde konaklama imkanınız var. Bursa’nın kaplıcalarıyla ünlü bölgesi İnegöl’de bulunan Oylat. Oylat Yaylası’nda kaplıcalardan yararlanırken Türkiye’nin en büyük mağaralarından biri olan Oylat Mağarası’nı da gezebilirsiniz.

Yılbaşı Tatili

İzmir otelleri: İzmir otelleri her mevsim konuklarını ağırlar. Hem şehir otelleri hem de termal oteller kalitenin adresidir. Çeşme’nin Ilıcası kaplıcalarıyla meşhur. Ayrıca Urla gibi hep güzel olan birçok kıyı Ege yerleşimine sahip.

Balıkesir otelleri: Balıkesir de hem yakın hem doğal güzelliklere hem de termal kaynaklara sahip. Edremit, Balıkesir otellerinin bulunduğu başlıca tatil merkezi.

Tatil.com Yılbaşı Tatili sayfasından istediğiniz oteli seçtikten sonra birkaç dakika içinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimizi arayarak ya da güvenilir ve kolay Online Rezervasyon Sistemimizi kullanarak otellerde yerlerinizi ayırtabilirsiniz.

2014 Yılbaşı Tatili

Yılbaşında tercihinizi ekonomik termal oteller, kayak otelleri veya yakın bölge otellerinden yana kullanabilir, günlük hayatın stresine güzel bir mola verebilirsiniz.

Yılbaşına nasıl girerseniz öyle geçer derler. Bütün yılı konforlu, huzurlu ve tatil tadında geçirmek hoş olmaz mı?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı