Yılbaşı Tatil Seçenekleri

Bugün itibariyle takvimler 2016’nın son ayına geldiğimizi göstermeye başladı. Caddeler, mağaza vitrinleri ve alışveriş merkezleri ise yılbaşı ruhuna bürünmeye çoktan başladı. Dolayısıyla bizlerde de yeni yıl heyecanı hissedilmeye başladı. Her sene yılbaşına yaklaşırken içimizde tarifsiz bir heyecan olur… Hediyeler, çam ağaçları, ışıl ışıl sokaklar, kırmızı-beyaz-yeşil süsler ve yeni dilekler ile hepimiz yeni yılın gelmesini sabırsızlıkla bekleriz. Eğer bu yıl beklediğiniz gibi geçmediyse ve gelecek yıldan beklentiniz çoksa yeni yılı en güzel şekilde karşılayın deriz. Ve işte sizlere yeni yılı büyük bir keyifle karşılamak için hazırladığımız tatil önerileri…

Yılbaşı Tatil Seçenekleri

Bu sene yılbaşı cumartesi gününe denk geldiği için 1 Ocak tatili de pazar gününe tekabül ediyor. Yani bu sene üç gün yılbaşı tatili yapamıyoruz. Bu sebeple yılbaşına Yılbaşı Yurt İçi Otelleri‘nde merhaba demek mantıklı olabilir. Birbirinden lüks otellerde, yılbaşı gecesine özel olarak düzenlenen gala geceleri, ünlü şeflerin hazırladığı yılbaşı yemekleri, çılgın partiler, canlı müzikler ve oryantal şovlarla tüm ailenizle rahatça yeni yıla girebilirsiniz. İsterseniz kayak otellerinde isterseniz termal otellerde, dinlenerek ve eğlenerek yeni yılı karşılayabilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz şehrin otelinde değişik bir tatil yapabilir, dilerseniz de Ege ve Akdeniz kıyılarındaki otellerde DJ partileri ile eğlencenin dozunu yükseltebilirsiniz.

Amsterdam

Ama ben yılbaşında daha farklı bir şeyler istiyorum, dünyadaki yeni yıl kutlamalarını görmek istiyorum diyorsanız, Yılbaşı Yurt Dışı Turları sizin için daha uygun. Farklı bir ülkede yeni yıl kutlamalarına katıldığınızda yerel adetleri tanıyabilir, sokak partileriyle eğlenebilir ve değişik yılbaşı yemeklerini tadabilirsiniz.

Yılbaşı Londra

O kadar uzakta yer almasın ama yurt içinde de olmasın derseniz de o zaman Yılbaşı Kıbrıs Turları‘na bayılacaksınız. Öyle ki, Akdeniz’e uzanan muhteşem kumsalların hemen kenarına kurulmuş 5 yıldızlı otellerde konaklayacak, gala gecelerinde çıkan birbirinden ünlü sanatçılarla eğlenecek ve gecenin sonunu Kıbrıs sokaklarında eğlenerek geçireceksiniz. Lüks otellerin sadece bu geceye özel olarak hazırladığı yemekler, etkinlikler, partiler, DJ performansları, çekilişler, oryantal şovlarıyla Kıbrıs’ın tadını sonuna kadar çıkaracaksınız.

Yılbaşı Tatili

Hadi hemen planınızı yapmaya başlayın. Bu yılbaşında evde olmak yerine yurt içi, Kıbrıs ya da yurt dışı otellerinden birinde yerinizi ayırtın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı