Yılbaşı Tatili İçin Öneriler

Yeni yıla girmeye çok çok az zaman kaldı. Yılbaşını dışarıda geçirmeye niyetliyseniz ama hala bir karar vermediyseniz yaşadınız! Birçok fırsat sizi bekliyor. Yılbaşı tatili için önerilerimize göz atın, Tatil.com’la yeni yıla rüya gibi bir yerde girin.

Yılbaşı yurt içi otelleri

Yılbaşında çok uzaklara gitmek istemeyenler için en ideali yurt içi oteller. İstediğiniz yerde, istediğiniz sürede, istediğiniz oteli ayarlamanız mümkün. Yılbaşının ülkemizde kışa denk geldiğini düşünürseniz ilk tercihleriniz kayak otelleri veya termal oteller olabilir. Kayak otellerinin en popülerleri Uludağ, Kartalkaya, Palandöken, Ilgaz, Erciyes, Kartepe ve Sarkamış’ta bulunuyor. Termal oteller Türkiye’nin hemen her yerinde sizi bekliyor: Sapanca, Kütahya, Afyon, Yalova, Bursa, Balıkesir, Pamukkale… Elbette, Ege ve Akdeniz’de kışın da ılıman bir iklim yaşandığı için buradaki otelleri de seçenekleriniz arasına alabilirsiniz. Hem, Ege ve Akdeniz otelleri sezon dışı fiyatlarla ve erken rezervasyon indirimleriyle yüz güldürüyor.

Kayak otelleri

Yılbaşı kültür turları

Fazla uzaklaşmamak ama oldukça ekonomik fiyatlara birçok yer görmek isterseniz kültür turları tam aradığınız seçenek. Kışın Bolu Abant turu, Safranbolu turu ve Kapadokya turu çok özel ve çok güzel manzaralar sergiler. Bu yerlerin karlarla beyaza bürünmüş hallerini mutlaka görmelisiniz. Tatil.com’un kültür turlarını kaçırmayın.

Kapadokya Turu

Yılbaşı yurt dışı turları

Yılbaşında başka ülkeleri görmek isterseniz çok şanslısınız çünkü çeşit çeşit turlar var. Kışın Avrupa ülkelerine yapılan turları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ilıman Avrupa ülkelerinin yanı sıra karlar altındaki Avrupa ülkelerini de çok beğeneceksiniz! İtalya turu, İspanya turu ve daha niceleri sizi bekliyor. Ayrıca Güney Yarımküre’de hala yaz ayları yaşandığını unutmayın. Uzakdoğu yılbaşını geçirmek için egzantrik bir seçenek olabilir. Hem, Seyşeller ve Maldivler gibi egzotik yerlerde yaz hiç bitmiyor.

Maldivler

Yılbaşı yurt dışı otelleri

Yurtdışını turla değil istediğiniz otelde kalarak kendi programınızla gezmek isteyebilirsiniz. Bu durumda, Tatil.com yurt dışı otellerine göz gezdirebilirsiniz. Örneğin, yurt dışı kayak otelleri size unutulmaz ve farklı bir tatil yaşatabilir. Bulgaristan’daki Bansko kayak otelleri sadece bir örnek… Yakın ülkelerde daha birçok kayak merkezi ve kayak oteli bulabilirsiniz.

Yılbaşında hem yurt dışına çıkmak hem de fazla uzaklara gitmemek isterseniz yılbaşı Kıbrıs turları veya yılbaşı Kıbrıs otelleri de sizi bekliyor. Kıbrıs’ta yılbaşı tatilinizi müthiş eğlencelerle taçlandırmanız mümkün. Sanatçılı yılbaşı otelleri de yılbaşı tatiliniz için diğer bir seçenek. Hem sahne alan sanatçılar hem de eğer ilgileniyorsanız casinolar size unutulmaz bir yılbaşı tatili yaşatabilir.

Yılbaşına nasıl girerseniz, bütün sene öyle geçer. En mükemmel tatili yaşama fırsatını Tatil.com’da yakalayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir