Yılbaşında Termal Rahatlığı

Yeni yıla sayılı günler kalmışken, hepimizi yılbaşı gecesinin heyecanı sarmaya başladı. Bu soğuk aylarda yılbaşı tatilini hem dinlenmeye hem de eğlenceye ayırmak isteyenler için termal oteller, üzerinizdeki koca bir yılın yorgunluğunu söküp alırken, düzenlediği yılbaşı aktiviteleriyle de eksiksiz bir yeni yıl tatili sunuyor. Termal Oteller, dışarıda buz gibi bir hava varken; şifalı sıcak suların keyfini çıkartmak, SPA hizmetlerinden faydalanmak ve yeni yıl eğlenceleriyle, yıla harika bir başlangıç yapmak için muazzam bir tatil seçeneği oluşturuyor.

Size bu yılbaşını yeni yıl programlarıyla süsleyen birbirinden güzel üç termal oteli önerebiliriz:

NG Afyon Wellness Convention:

ngafyon

Bölgesinin en büyük termal ve kongre oteli olan NG Afyon Wellnes Convention, konforlu odaları ve gelişmiş termal hizmetiyle rahatlığı üst düzeyde yaşayabileceğiniz bir hizmet anlayışına sahip. Yılbaşına özel hazırlanan gecede Zara sahne alarak, tatilcileri doyasıya eğlendirecek.

Crowne Plaza Bursa Thermal Spa & Convention Center:

crowneplazabursa

Dünyanın en büyük oda kapasitesine sahip uluslararası zincir otel grubu Intercontinental Hotels Group bünyesinde yer alan Crowne Plaza Bursa Thermal Spa & Convention Center; konfor ve teknolojiyi buluşturarak dört dörtlük bir tatil deneyimi yaşatıyor. Görkemli bir yılbaşı gecesi hazırlayan otel, karşılama kokteyli, Alba Orkestrası ve yılbaşının klasiği oranyantal gösterisi ile geceyi eğlenceli bir hale getirirken Fettah Can konseriyle de unutulmaz bir yeni yıl kutlamasına imza atacak.

Çiftehan Termal Otel:

çiftehantermalotel

Niğde şehir merkezine 80 km. mesafede olan Çiftehan Termal Otel, kapsamlı SPA olanakları, kaplıca banyoları, Türk hamamı ve sauna gibi hizmetleriyle eksiksiz hizmet anlayışına sahip termal otellerden biridir. Çiftehan Termal Otel, yılbaşı gecesinde oryantal dans gösterileri ve Mine Koşan’ın sahnesiyle eğlenceli bir yeni yıl gecesi sunuyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı