Aile Odalı Oteller

Sevdiğinizle çok kez tatile çıktınız ama şimdi bir ailesiniz. Çocuksuzken otel seçimi yine kolay ama ya çocuğunuz varsa? O zaman aile odalı oteller imdadınıza yetişecek. Tatil.com aile odalı otellerde, çocuğunuzla birlikte güvenli ve keyifli bir tatil geçireceksiniz.

Aile oteli demek, sadece aileleri alan oteller demek değil elbette. Ama aile tatiline diğer otellerden çok daha uygun demek. Ne açılardan uygun olmalı? Öncelikle, çocuğunuzun güvenliğini gözetmeli. Çocuk havuzları olmalı ve havuzları gözeten bir cankurtaran olmalı. Havuzun temizliğine çok dikkat edilmeli. Denizde de cankurtaran olmalı. Otel şehir içindeyse çocuğunuzun sizin bir anlık dikkatsizliğinizde yola atlamasına engel olacak kapılar veya görevliler bulunmalı. Otel doğal bir alandaysa çocuğunuzun ormanlık arazide kaybolmayacağı şekilde önemler alınmalı. Tabii sadece havuz değil odaların, yemeklerin ve aktivite araçlarının da temizliğine dikkat edilmeli.

Aile otelleri eğlence açısından da birçok seçenek sunmalı ki özellikle çocuğunuz sıkılmasın. Çocukların ilgisini uzun süre toplamanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Otelde aquapark, su oyunları, animasyonlar ve boyama aktiviteleri varsa çocuğunuzun sizinle birlikte keyifli bir tatil geçirmesi hiç zor değil. Eğlencenin yanı sıra akşamları, çocuğunuzun uyku saatlerinde sessiz olan bir otel sizin için daha uygun olacaktır. Arkadaşlara veya çocuksuz genç çiftlere hitap eden oteller elbette daha hareketlidir. Tatil.com’u arayak çocuk dostu oteller hakkında birebir bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin Ege Akdeniz kıyılarında çocuk dostu aile otelleri bulmanız hiç zor değil, hem de yaz sezonunda o kadar hareketli olmalarına rağmen… Antalya aile otelleri, Alanya aile otelleri ve daha birçokları muhteşem tatiller yaşatmak için her yıl birçok aileye kapılarını ardına kadar açıyor. Aile otelleri bulunan diğer tatil beldeleri Side, Kemer, Lara, Bodrum, Çeşme, Marmaris, Kuşadası, Belek, Didim, Fethiye.

Aile Otelleri

Konukları tarafından en iyi aile otelleri seçilen, geneli Fethiye ve Antalya’da yer alan otellerden bazıları şöyle: Aqua Fantasy, Lykia World Ölüdeniz, Alba Resort Hotel, Beach Club Doğanay, Kamelya World Selin, Saturn Palace, Delphin Palace Deluxe Collection Hotel, Club Blue Dreams Hotel, Altın Yunus Hotel, Delphin Diva Premiere, Club Armar Ex Cle Resort Hotel.

Çocuklarınızla ekonomik bir tatil yapmanız mümkün. Birçok otel belli yaş grubundaki çocuklar için ücret almaz, belli bir yaşa kadar çocuklar için de yarı yarıya varan büyük indirimler yapar. Herşey dahil oteller otel içinde yiyecek ve içeceklerden arada sunulan atıştırmalık ikramlarına kadar ekstra ödeme yapmamanızı sağlar. Tam çocuklu aileler göre bir konsept…

Tatil.com’daki aile odalı oteller ailenizle keyifli, sıkıntısız, güvenli ve sağlıklı bir tatil geçirmeniz için ilk tercihleriniz arasında olsun. Çocuğunuz güzel vakit geçirirken içiniz rahat etsin. Evinize huzur dolu tatil anılarıyla dönün.

Bunlara da göz atın...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir