Burçlara Göre Alternatif Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşına sayılı günler kalmışken sevdiklerine alacağı hediye konusunda kararsızlık yaşayanlar, “Ne alacağımı bilemedim ki…” bahanesine sığınıp, hediye alışverişinden kurtulacağınızı sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Ama merak etmeyin, sizleri bu dertten kurtaracak alternatif hediye fikirlerimiz var, üstelik burçlara göre…

Aceleci ve Sabırsız Koçlar İçin…

Koç burçları sabırsız bir yapıya sahip oldukları için geleceğe dönük bir hediyeden ziyade hemen kullanabilecekleri şeyleri tercih ederler. Dolayısıyla Koç burcu sevdikleriniz için bir kazak, gömlek, kolye, küpe, saat, ev eşyası, konsol oyunları ya da bir tur seyahati alabilirsiniz.

Görünüşe Önem Veren Boğalar İçin…

Dış görünüşlerine, rahatlarına ve yemeğe oldukça düşkün olan Boğa burçlarına alınabilecek en güzel hediyeler; kaliteli ve şık bir giyim eşyası, cüzdan, çanta, lüks bir yerde akşam yemeği ya da bir SPA merkezinde masaj olabilir…

Eğlenceli İkizler İçin…

Hayattan keyif almasını bilen İkizler burçları için yenilikleri çok sevdiklerini söyleyebiliriz. Yeni yıla girerken onlara bir yenilik de siz yapmak isterseniz cep telefonu, tablet gibi son model bir elektronik eşya, spor kıyafetler, maket araba, puzzle ya da bir yurt dışı seyahati alabilirsiniz…

Evine Düşkün Yengeçler İçin…

Yengeç burçları evine ve ailesine son derece düşkün olurlar. Onlara; spor bir kıyafet, battaniye ve konsol oyunları alarak evlerinde geçirdikleri zamanlara yönelik bir güzellik yapabilirsiniz. Ya da düşünceniz akşam yemeğine çıkarmaksa bunun sıcak ve sevgi dolu bir ortamda olmasına dikkat etmelisiniz.

Kaliteyi Seven Aslanlar İçin…

İmajlarına ve kaliteye oldukça önem veren Aslan burçlarına hediye almak zor zanaat desek yeridir. Marka ilgisi olan Aslanlar için; pahalı bir saat, cüzdan, güneş gözlüğü ve kayak tatili alabilir ya da Boğaz’da şık bir akşam yemeğine çıkarabilirsiniz.

Planlı Yaşayan Başaklar İçin…

Hayatlarında kendi kontrolleri dışında gelişen olayları pek sevmeyen Başaklar için alınabilecek en güzel hediye hiç şüphesiz bir ajandadır. Titizliklerinden ödün vermedikleri için kişisel bakım ürünleri, hep hayalini kurdukları tatil için gezi rehberi ya da kişisel gelişim kitapları da alternatifler arasında…

Yeni Yıl, 2016, Tatil.com, Yılbaşı Gezisi

Zevk Sahibi Teraziler İçin…

Kararsızlıkları ile bilinen Terazi burçları kendine özgü zevkleri olan insanlardır. Estetiğe ve zarafete önem veren bu insanlar için şık bir şal, ev kokuları, tablolar, sevdiği bir sanatçının albümü ya da hobilerine uygun bir hediye çeki satın alınabilir.

Anı Yaşayan Akrepler İçin…

Yaşadıkları her anın kıymetini bilen Akrepler, alacağınız hediyenin maddi boyutundan öte bir hikayesi olmasına daha çok önem verirler. Akreplere ellerinizle bir akşam yemeği hazırlayabilir, tesbih, kemer, yüzük, gözlük ya da bir tiyatro bileti hediye edebilirsiniz.

Yenilikleri Seven Yaylar İçin…

Yaşam enerjisi ile dolu Yay burçları yeniliklere bayılırlar. Yeni eşyalar, yepyeni deneyimler, yeni yerler onlara hediye edilecek en güzel şeylerdir. Dolayısıyla Yay burcu sevdiklerinize; şık bir seyahat valizi, piknik sepeti, açık tarihli uçak bileti ya da bir hobi kursu üyeliği hediye edebilirsiniz.

Disiplinli Oğlaklar İçin…

Düzenli Oğlak burçları için alınacak hediyelerin pratikte işlerine yarayacak şeyler olmasına dikkat etmekte fayda var. Bu faydalı hediye; bir kartvizitlik, kullanışlı bir çanta, mutfak eşyası, bir kol saati, ofis eşyası ya da keyifli bir termal tatil olabilir.

Bağımsızlığına Düşkün Kovalar İçin…

Kısıtlanmaya tahammülleri olmayan Kova burçları için hobilerine uygun bir hediye düşünebileceğiniz gibi yenilikçi bir şeyler de alabilirsiniz. Örneğin; macera dolu bir tur seyahati, ilginç kitap ve ansiklopediler, rahat kıyafetler ya da bir fotoğraf makinesi hediye etmeniz onları mutlu edecektir.

Hayalci Balıklar İçin…

Duygusal, hassas ve hayalci olan Balık burçları duyarlı kişilerdir. Kendisini düşünüp aldığınız her şey onları mutlu edecek olsa da siz ceket, mont, elektronik eşya satın alabilir, romantik bir sabah kahvaltısı hazırlayabilir ya da bir hafta sonu tatiline çıkarabilirsiniz.

Yeni Yıl Hediyeleri, Tatil.com, Yılbaşı Hediyesi

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı