Halay başında olacağına havuz başında ol!

Tatil.com’un yepyeni reklam filmi ekranlarda boy göstermeye başladı! Sloganımız: Halay başında olacağına havuz başında ol! Özenli ve kaliteli bir çalışmayla hazırlanan reklam filminde, yaz tatili hayalleri kuran ama erken rezervasyon yaptırmadığı için havuzda değil halaydaki yerini alan bir gencin dramını!? seyrediyoruz.

Halay başında olacağına havuz başında ol!

Şaka bir yana, erken rezervasyon dönemi birçok avantajı beraberinde getiriyor. Erken rezervasyonun tatilciler için yararları saymakla bitmez. Birinci kırılım sona erdi ama ikinci kırılım %45’e varan indirimlerle devam ediyor. Yaz aylarında otellerde sadece indirim değil yer bulmakta da zorlanabilirsiniz. Yani bu dönemde ekonomi yapmakla kalmaz, yaz tatilinizi de garanti altına almış olursunuz. Havuz başı hayalleriniz suya düşmez…

Tatil.com erken rezervasyon otelleri %45’e varan indirimler, 12 aya varan taksit seçenekleri ve cazip ödeme imlanlarıyla sizi bekliyor. Alanya, Belek, Bodrum, Çeşme, Didim, Fethiye, Kemer, Kuşadası, Lara, Marmaris, Side ve daha birçok tatil merkezinde her zevke ve bütçeye uygun oteller arasından seçim yapabilirsiniz.

Esprili reklamımızı çok yakında sinemalarda ve hemen şimdi buradan izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı