Hangi Arabada Uyumak İstersiniz?

Arabaları çok mu seviyorsunuz? Dinlenmeyi ve miskinliğe bayılıyor musunuz? O halde sizi daha önce hiç görmediğiniz bir otele götürelim. Burası Almanya’nın, Stuttgart kentinde bulunan V8 Hotel… Bu otelde Cadillac’tan Mercedes Benz’e, ünlü klasiklerden Wolksvagen Beetle’a kadar pek çok araba bulabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız! İçi araba ile dolu bir otel.

V8HotelAraba tutkunlarının özellikle gittiği V8, 10 farklı temayla döşenmiş odalara sahip. Öyle ki; ister bir araba yıkamacısında, ister şampiyonluk yarışında, ister kros yarışında, ister karavanda, benzincide, tamircide ya da kara yolunda… Kapıdan girer girmez sizi klasik arabalarla karşılayan bu otelde, arabaya dair her şeyi bulabilirsiniz. Siz kalmak istediğiniz temayı söyleyin yeter…

V8 HOTEL2009’dan bu yana, dünyanın her yerinden misafirlerini büyük bir özenle ağırlayan otel, arabanın yanında motor ve uçak tasarımlarına da sahip. Yıllardan beri ayakta duran V8, 1915’te Boblingen Havalimanı olarak kullanılmıştır. 2. Dünya Savaşı’nda hasar alan bina, 2009’da restore edilerek yarısı hotel, yarısı ise nostaljik arabaların yer aldığı bir müze olarak hizmet veriyor.

V8 Hotel Stuttgart
Tipik bir Bauhaus tasarımı olan V8 Hotel’de, unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

V8 otel

V8 Hotel Stuttgart

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı