Afyon’un Termal Suları İle Şifa ve Huzur Bulun!

Bir efsane var bilir misiniz, M.Ö 700’lü yıllarda yaşayan Kral Midas’ın göz bebeği olan kızı Suna ilginç bir hastalığa tutulur ve vücudunun her yerinde çıbanlar çıkmaya başlar… Frigya Kralı Midas, tüm ülkeyi seferber etse de nafile, kızının hastalığına hiçbir hekim çare bulamaz. Efsane bu ya, günlerden bir gün Suna bugünkü Afyon civarında dolaşırken çamurlu bir su birinkintisinden su içer ve uyuyakalır… Uyandığında ise ağrılarının geçtiğini, çıbanlarının kurumaya başladığını görür. Bu olay üzerine o su birinkintisinin olduğu yere kralın talimatıyla kaplıca yapılır…

Sizler de Kral Midas’ın kızının şifa bulduğu bu sularda sağlık ve huzur bulmak isterseniz seçtiğimiz Afyon termal otellerine göz atmanızı tavsiye ederiz…

NG Güral Afyon

Afyonkarahisar’ın en gözde tesislerinden biri olan NG Güral Afyon, sonbahar termal tatilinde ihtiyacınız olan her şeyi karşılayacak nitelikte… Lüks bir termal tatili tercih edenler için uygun olan otelde termal havuzların yanı sıra sadece kadınlara özel olan yüzme havuzları da bulunuyor… Afyon’un termal zenginliği ile şifa bulacağınız tesisin SPA alanında yararlanabileceğiniz zengin masaj uygulamaları ile yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz! (%8 indirim fırsatı!)

Tatil.com, Afyon termal oteller, termal tatil, NG Güral Afyon

Sandıklı Thermal Park Hotel

Soğuk günlere karşı şimdiden önlem almanın ve vücut direncini artırmanın bir diğer yolu da Sandıklı Thermal Park Hotel’den geçiyor! Yerin binlerce kilometre altından gelen 68 derece sıcaklıktaki suyu dinlendirme havuzlarında 40 dereceye düşüren otelde hayal ettiğiniz termal tatili yaşayabilirsiniz. Üstelik siz termal suların keyfini sürerken çocuklarınız da otelin mini kulübünde ve çocuk sinemasında gönüllerince eğlenebilir…(%17 indirim fırsatı!)

Tatil.com, Afyon termal oteller, termal tatil, Sandıklı park termal otel

İkbal Thermal Hotel & SPA

Afyon termal otelleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, Afyonkarahisar – İzmir Karayolu üzerinde yer alan İkbal Thermal Hotel & SPA’yı incelemenizi tavsiye ederiz. Büyük bir arazi üzerine konumlanmış olan otelde kadın ve erkeklere ayrı olmak üzere Türk hamamı ve termal havuz imkanları sunulmakta. Termal SPA & wellness merkezi olan otelde bir fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi de bulunuyor! (%33 indirim fırsatı!)

Tatil.com, Afyon termal oteller, termal tatil, İkbal Thermal Resort

Korel Thermal Resort Clinic & SPA

Can sıkan hastane odaları yerine Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan bir termal otelde, alanında uzman ekipler ve doktorlar gözetiminde tedavi olmak sizce de kulağa hoş gelmiyor mu? Eğer dileğiniz yeşilliklerle bezeli büyük bir bahçe içerisinde yer alan havuzlarda yüzerek şifa bulmak ise Korel Thermal Resort Clinic & SPA’yı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz! (%15 indirim fırsatı!)

Tatil.com, Afyon termal oteller, termal tatil, Korel termal resort

Oruçoğlu Thermal Resort

Bahçesine adım atar atmaz huzur bulabileceğiniz bir yer olan Oruçoğlu Thermal Resort, bölgenin mineral bakımından en zengin termal suyu ile şifa dağıtıyor! Süt banyosundan bitki banyosuna kadar çok sayıda dinlendirici uygulamaya yer veren otelde bir fizik ve tedavi merkezi bulunmakta… SPA & wellness merkezinde yer alan cilt bakımı ve zayıflama programları da tesisin ayrıcalıkları arasında… (%15 indirim fırsatı!)

Tatil.com, Afyon termal oteller, termal tatil, Oruçoğlu termal otel

Grand Özgül Termal Tatil Köyü

Ünlü Gazlıgöl kaplıcasından gelen şifalı suları misafirleri ile buluşturan Grand Özgül Termal Tatil Köyü hem size hem de çocuğunuza iyi gelecek! Bölgenin en büyük SPA merkezine sahip olan otelde sizler termal havuzlarda bedeninizi beslerken çocuklarınız da onlara özel olan kaydıraklı yüzme havuzlarında doyasıya eğlenebilirler. Unutmadan söyleyelim, otelin ayrıcalıklarından olan doktor balıklar ile farklı bir tedavi deneyimi yaşamak isterseniz, yerinizi bir an önce ayırtmanızı tavsiye ederiz. (%15 indirim fırsatı!)

Tatil.com, Afyon termal oteller, termal tatil, Afyon Grand Özgül

1 Yorum

  1. Gerçekten termalin başkenti ismini fazlasıyla hak ediyor Afyon.Bu şehirdeki kadar 5 yıldızlı termal otel ve tesis bulamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı