Evcil Hayvanla Tatil Artık Hayal Değil

Hayatınızın her anında yanınızda olan minik dostlarınızı maalesef tatile çıkarken yanınıza alamıyor, onlarsız bir tatil planı yapmak ve onları emanet edebilmek için güvenilir birini aramak zorunda kalıyorsunuz. Peki Evcil Hayvan Dostu Oteller ile artık tüm bu dertlerden kurtulup minik dostlarınızı da tatil planınıza dahil edebileceğinizi biliyor musunuz?

Tatil planlamak, evcil hayvan sahibi olan hemen herkesin en büyük dertlerinden biridir. İlk olarak tatil planına evcil hayvanını da katıp uygun bir otel bulamayınca istemeye istemeye minik dostunu plan dışı bırakmak durumunda kalan hayvanseverler bir de tatil süresince dostlarına bakabilecek bir kişi aramak zorunda kalırlar… Tatil.com’un sunduğu Evcil Hayvan Dostu Otel alternatifleri ile artık evcil hayvan sahipleri de dilediği tatili minik dostları ile birlikte planlayabilecek! Tek yapmanız gereken Evcil Hayvan Dostu Oteller arasından dilediğinizi seçerek tatilinizi planlamak.

Evcil Hayvanla Tatil Planlarken

Evcil Hayvan Dostu Oteller arasından size en uygun olanı seçtikten sonra satın alma kısmına geçmeden evvel otelin evcil hayvan politikasını incelemeyi unutmayın! Bazı oteller evcil hayvan için kilogram sınırı, ekstra ücret gibi ön şartlar sunabilmektedir. Bu şartlarla ilgili yeterli bilgiyi edindikten ve evcil hayvanınızın bu şartlara uyduğunu teyit ettikten sonra tatilinizi satın alabilirsiniz.

Bu otellerden bazılarında evcil hayvanınızın tüm sorumluluğu size aitken bazı otellerde evcil hayvanınız için bakım hizmeti de sunulmaktadır. Evcil hayvanınız için sunulan tüm hizmetleri tatil yoluna çıkmadan önce öğrenmeniz size ve minik dostunuza fayda sağlayacaktır.

Son olarak Evcil Hayvan Dostu Otellerin eğitimli evcil hayvanlara izin verdiğini ve bazı otellerin evcil hayvanınızın aşılarının tam olduğuna dair belge isteyebileceğini unutmayın!

Minik dostunuzla birlikte keyifli bir tatil dileriz.

Bunlara da göz atın...

2 Yorum

 • mustafa ödemiş , Ağustos 12, 2016

  merhabalar kolay gelsin
  evcil hayvan otelleri hakkında bilgi alabilir miyim?

 • Betul Gunay , Ağustos 18, 2016

  Mustafa Bey Merhaba,

  Evcil hayvan dostu otelleri aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

  >> http://www.tatil.com/evcil-hayvan-dostu-oteller

  İlginize Teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir