Ekonomik Oteller

Ekonomik oteller Türkiye’nin her köşesinde konaklamanızı veya tatil yapmanızı kolaylaştıracak otellerdir. Tatil.com en iyi fiyatlarla hemen her şehirde ve tatil merkezinde bulunan üstün hizmet kalitesine sahip otelleri beğeninize sunuyor.

Bolu Abant Otelleri

Ekonomik Tatil Otelleri

Ekonomik tatil otelleri Türkiye’nin dünya çapında ünlü turizm merkezlerinde yer alır. Ege ve Akdeniz’de o kadar çok gezilip görülecek yer var ki… Turlarda plan programın belli olmasından hoşlanmıyor ve özgürce dolaşmak istiyorsanız tatil otelleri tam size göre. Örneğin, Antalya ekonomik tatil otelleri Antalya’dan sık sık kalkan toplu taşıma araçlarıyla Kaş, Kemer, Serik, Alanya, Manavgat gibi diğer ilçelere, hatta Kalkan, Side, Belek, Lara, Çamyuva gibi beldelere erişmenize olanak tanır. Tatil.com’da özellikle yaz sezonunda doluluk rekoru kıran otelleri bulabilirsiniz: Alanya ekonomik tatil otelleri, Bodrum ekonomik tatil otelleri, Fethiye ekonomik tatil otelleri, Marmaris ekonomik tatil otelleri, Kuşadası ekonomik tatil otelleri, Kemer ekonomik tatil otelleri, Çeşme ekonomik tatil otelleri, Didim ekonomik tatil otelleri, Kaş ekonomik tatil otelleri, Ayvalık ekonomik tatil otelleri, Lara ekonomik tatil otelleri, Assos ekonomik tatil otelleri, Belek ekonomik tatil otelleri. Doğa ve tarihle iç içe tatil için Kapadokya, Abant ve Safranbolu otellerini tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Termal Oteller

Termal oteller es geçilmemeli. Termal kaynakların tıbbi deneylerle de kanıtlanmış birçok yararı var. Kemik, eklem ve kas rahatsızlıkları, zihinsel ve sinirsel sıkıntılar ve cilt hastalıklarının iyileşmesine yardımcı olur. (Termal sular çok sıcak olduğu için kalp hastalıkları olan kişilerin doktorlarına danışması gerekir.) Tatil.com’da termal tatil için birçok otel seçeneğiniz var: Afyon ekonomik tatil otelleri, Bursa ekonomik tatil otelleri, Bolu ekonomik tatil otelleri, Kütahya ekonomik tatil otelleri, Pamukkale ekonomik tatil otelleri, Yalova ekonomik tatil otelleri.

Safranbolu Otelleri

Şehir otelleri bir şehirde genelde kısa süreli konaklamaya yönelik ve oda kahvaltı konseptiyle hizmet veren otellerdir. Sevdiğinizle, arkadaşınızla veya bir toplantı için şehir otellerinde birkaç günlüğüne kalabilirsiniz. Ama şehir otellerinde daha uzun süre kalmanın bir avantajı o kentin merkezinden ziyaret edilebilecek diğer yerlerine istediğinizde ulaşım sağlayabilmektir. Yani, tatil içinde tatil yaparsınız. İstanbul ekonomik tatil otelleri, özellikle İstanbul dışından gelen konukların tarihi eserleri gezip gördükten sonra konforlu bir şekilde istirahat etmelerini sağlar. Tatil.com’da ekonomik oteller bulunan diğer illerden bazıları: İzmir, Ankara, Çanakkale, Adana, Mardin, Mersin, Tekirdağ, Gaziantep, Hatay, Konya, Kayseri, Samsun, Van, Aydın, Batman, Balıkesir, Çankırı, Eskişehir, Kocaeli, Karaman, Muğla, Malatya, Niğde, Nevşehir, Ordu, Rize, Sinop, Trabzon, Uşak, Denizli.

Kapadokya Otelleri

Kıbrıs otelleri de ekonomik tatil otelleri arasında. Kıbrıs’a gitmeden önce Girne ekonomik tatil otellerine göz atabilirsiniz.

Tatil.com Ekonomik Oteller sayfasından dilediğiniz indirimli otelleri seçebilirsiniz. İsterseniz online rezervasyon sistemimizi kullanarak, isterseniz de müşteri hizmetlerimizi arayarak kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz.

One thought on “Ekonomik Oteller

  1. Ülkemizdeki en pahalı oteller bile dünya otelleri nazarında en ucuz. Dünyanın çoğu ülkesinde herşey dahil sistem yok. Otel kaliteleri de ülkemiz otellerinin çok altında. Çoğu Avrupa ülkesinde 5 yıldız denile otellerin ülkemizdeki 3-4 yıldız denginde olduğunu düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir